Contacte

Seu de Tibidabo de la UOC

Àrea de Comunicació

Lluís Rius (Director de Comunicació)
lrius@uoc.edu

Av. Tibidabo, 39-43
08035 Barcelona
93 253 23 00
news@uoc.edu

Oficina de Mitjans i Comunicació del Coneixement

Ester Medico (Directora de l'Oficina de Mitjans i Comunicació del Coneixement)
emedico@uoc.edu
93 253 23 21 / 620 06 92 73

Barcelona

Sònia Armengou (Media Officer)
sarmengouc@uoc.edu
93 254 21 41 / 619 413 823

Núria Bigas (Media Officer)
nbigasf@uoc.edu
93 253 23 42 / 619 416 930

Rubén Permuy (Media Officer)
rpermuy@uoc.edu
93 450 53 12 / 659 05 42 39

Anna Sánchez-Juarez (Media Officer)
asanchez-juarez@uoc.edu
93 253 23 35 / 620 041 736

Maria Subarroca Ferrer (Media Officer)
msubarrocaf@uoc.edu
93 253 57 55 / 616 825 752

Anna Torres (Media Officer)
atorresgar@uoc.edu
93 253 23 29 / 619 415 835

Madrid

Leyre Artiz (Media Officer)
lartiz@uoc.edu
915 247 000 / 660 351 497

Seu de Colòmbia

Helena Loaiza (Media Officer - Bogotà)
hloaiza@uoc.edu
(57) 17438091 / (57) 17438135

Laura Camila Villate (Media Officer - Bogotà)
lvillate@uoc.edu
(57) 310 789 7675 / (57) 1 7438091

Mitjans i Comunicació del Coneixement de la UOC posa a l'abast de periodistes i professionals de la informació que ho demanin diferents recursos:

  • Informació concreta i dades amb relació a l'activitat de la UOC, com ara actes acadèmics i institucionals i perfils d'estudiant, entre altres; 
     
  • Recepció de notes de premsa i convocatòries personalitzades per àmbits i territoris; 
     
  • Contacte amb membres del Consell de Govern i amb professors, investigadors i experts que treballin a la Universitat per a entrevistes, reportatges, columnes d'opinió, tertúlies, etc.; 
     
  • Fotografies i imatges sobre actes concrets o altres aspectes que no siguin en llicència oberta per mitjà d'un canal de Flickr restringit o un servidor FTP; 
     
  • Vídeos i àudios sobre diferents actes de rellevància organitzats per la institució.